Stavební povolení

Výměna střešní krytiny - stavební povolení

Ohodnotit tuto položku
(3 hlasů)
Výměna střešní krytiny - stavební povolení

Jde-li o výměnu krytiny za krytinu ze stejného materiálu a přibližně stejné barvy, nevyžaduje výměna stavební povolení ani ohlášení.


Jde-li o výměnu krytiny za krytinu z jiného materiálu nebo jiného barevného provedení musí být tato změna předem posouzena příslušným stavebním úřadem, případně bude vyžadovat ohlášení stavebnímu úřadu.
Vždy si však zajděte na příslušný stavební úřad pro jejich stanovisko.

Při opravě nemusíte žádat o povolení.
Pokud budete opravovat i krov, musíte mít stavební povolení, případně ohlášení - splňující podmínky ohlášení.
Číst 33091 krát

Související položky (podle značky)

 • Zasklení lodžie - stavební povolení

  Zasklení lodžie vyžaduje ohlášení stavebních úprav příslušnému stavebnímu úřadu.

 • Výměna oken - stavební povolení

  Jde-li o výměnu oken za okna nová ve stejných rozměrech jako okna původní nevydává se stavební povolení ani ohlášení. Bude-li rozměr oken změněn jde o změnu vzhledu stavby vyžadující stavební povolení.
 • Rekonstrukce bytového jádra - stavebni povolení

  Stavební úpravy, pokud se jimi nezasahuje do nosných konstrukcí stavby, nemění se vzhled stavby ani způsob užívání stavby...
 • Bazén - stavební povolení

  Pro stavbu bazénu do 40m² zastavěné plochy postačí územní souhlas bez stavebního povolení nebo ohlášení. Pro stavbu bazénu větší jak 40m2 je třeba územní rozhodnutí a stavební povolení vydané příslušným stavebním úřadem.


 • Přípojka kanalizace

  Je charakterizována úsekem potrubí od vyústění z objektu k zaústění do hlavní kanalizační sítě.

  Kanalizační přípojku lze povolit dle zákona č. 183/2006 Sb. například vydáním územního souhlasu - týká se samostatného povolení kanalizační přípojky nebo povolení přípojky společně s rodinným domem (RD) do 150 m2. O dalších variantách povolení kanalizační přípojky se informujte na stavebním úřadě.

O CHCI PROJEKT DOMU.cz

Chci projekt domu.cz je jediný poptávkový server orientovaný na realizaci. Zaměřujeme se na všechny poptávky, které jakkoliv souvisí s realizací domu. Od poptávek projektů, materiálů, stavebních firem až po reality.

Login Form

KONTAKT NA NÁS